| 3manuela a întrebat:

As dori sa stiu si eu daca a luat cineva MAXI LIFE-ANTISTRES,sunt niste pastile din plante ce ajuta la confortul emotional si mentinerea unei stari de bine, eu le-am cumparat, am ceva probleme emotionale si nu stiu daca sunt bune de ceva..astept cat mai multe raspunsuri urgent..va rog frumos dau fundita..si as dori sa stiu cum se ia pastilele mai exact, in ce momente...cum si cand?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sikteen a răspuns:

Sunt foarte bune. Am luat si au efect. Am inceput dupa recomandarea unei doctorite. 2 /zi dimineata si seara, apoi cand vezi ca esti mai ok dupa 1saptamana, 2saptamani iei 1 pe zi dimineata. Vei ajunge sa mai iei cand simti ca e nevoie. Cand te simti agitata, nelinistita. Succes!

1 răspuns:
| clau44 a răspuns:

Este si o solutie naturista, fara medicamente, tot pentru stres si anume uleiul esential de lavanda, linisteste si relaxeaza atat musculatura cat si sistemul nervos. Doar cateva picaturi in cada de baie, si daca vrei doua - trei picaturi pe perina (este si mai ieftin) decat medicamentele, iti spun ca asistent medical. Poate vei fi mai linistita. Medicamentele trebuie sa aiba un prospect, sa-l citesti, daca apar reactii adverse de diferite feluri, nu mai lua.