| killer_1305 a întrebat:

am o intrebare la voi care consta in : am 13 abia impliniti, am 1, 77 inaltime si cam 76 de kg. Nu prea imi plac aceste kg in plus si as dori sa le dau jos! Ma puteti ajuta va rog frumos? Am incercat sa mananc mai putin dar eu sunt pofticios si nu pot rezista unor mancaruri. Fac miscare cam 30 min in fiecare zi cu bicicleta, dar nimic...sad. Eu as vrea sa incerc pastilele oare sunt bune pentru mine? daca nu recomandati-mi alte pastile sau o dieata ceva ca sunt disperat! plzz urgent!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Piscotel a răspuns:

Pastilele nu sunt bune pentru tine pentru ca se recomanda persoanelor peste 18 ani...si nu sunt bune nimanui de fapt, sunt numai minciuni.
Incearca sa mananci mai putin si mai sanatos si sa faci foarte mult sport. Renunta la dulciuri, prajeli si alte bombe calorice si in mai putin de un an o sa slabesti cu siguranta happy Bafta!

| Ramona4you a răspuns:

Nu lua pastile! alea nu te ajuta cu absolut nimic mai mult ingrasa!

| killer_1305 explică:

Aici la pastilele Acai Berry Thin
Nu stiu dc nu a aparut numele pastilelor

| killer_1305 explică:

Mai multe sfaturi as vrea

| Killpro a răspuns:

Apucate de baschet ...esti inalt si casa slabesti iti trebuie sport, baschetul e cel mai bun pentru tine, sau laerga sau tine gura.pa