| anonim_9560 a întrebat:

As vrea ceva pareri... Tot imi curge ceva lichid alb si miroase, oare de ce? Sa fi ceva problema sau mam racit jos? Imi curge in cantitati mici.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sayurik a răspuns:

Daca problema persista mergi la un medic ginecolog, dar uneori scurgeri de genul sunt normale mai ales inainte sau dupa ciclul menstrual depinde de fiecare.

| anonim_9560 explică (pentru sayurik):

Intr-adevar dupa ciclul menstrual mi-a aparut, dar cat tine?

| sayurik a răspuns (pentru anonim_9560):

Cam o saptamana, doua cel mult.Eu vreau sa spun ca am aproape tot timpul asa ceva si nu am mers la medic pentru ca mi-am intrebat prietenele si toate mi-au raspuns ca si ele au si e ceva normal.Acum depinde ti-am zis daca te deranjeaza foarte tare si crezi ca nu e normal in sensul ca a aparut deodata si chiar ti se pare in neregula mergi la medic.

| ginela a răspuns:

Buna,am patit si eu aceiasi problema si am mers la ginecolog si era o infectie, asa ca mai bine mergi la medic.