| AlinaAlbiNuTza a întrebat:

As vrea, cine stie, un video cu exercitii de slabit, dar unele eficiente, sa fie foarte bune. poate cine a incercat si stie ca a slabit, va rog ziceti-mi si mie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| UMadBrah a răspuns:

Eu sunt baiat, dar cred ca poti sa faci si tu acelasi lucru.(am slabit in 3 luni 8 kilograme)
am tinnut cura 2 saptamani(mancam salata/peste/oua FOARTE PUTINA PAINE)
Apoi am alergat cam vreo 3 saptamani, si in tot acest timp nu am mancat dupa 6. (nu am mancat nici o bucata de ciocolata sau chips sau orice dulciuri)
in aceasta perioada 5-6 saptamani am slabit cam 5 kilograme.(ASA SE SLABESTE! Daca slabesti repede pui al loc repede.Asculta-mi sfatul, e mai bine asa SLABESTE SANATOS!)
In perioada ramasa am facut sala si am mai slabit vreo 3 kile.Te sfatuiesc sa faci si tu sala deoarece mai ales daca esti fata o sa slabesti mai repede, deoarece u o sa faci fitness deoarece o sa slabesti si o sa capeti forme f FRUMOASE:X.deci incearca si in 1 luna revin-o cu un raspuns si zi-mi cum a mers.Baftabig grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru UMadBrah):

Foarte frumos procedat, un singur lucru as schimba : nu conteaza ora 6, eu spre exemplu mai bag 2 mese dupa ora 6. Ultima masa sa fie cu 2-3 ore inainte de culcare, nu conteaza ca e ora X sau ora Y, faza cu ora 6 e una din cele mai des intalnite greseli.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Eu una nu am incercat, dar uite cateva linkuri: http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Cam atat.

Sper ca te-am ajutat! O zi palcuta. Succes

| TsSoFoOLiTa a răspuns:

Iti dau eu link`urile cu exercitiile care am slabit eu. Daca vrei, spune.batting eyelashes

| AlinaAlbiNuTza explică (pentru TsSoFoOLiTa):

Sigur ca vreau. te rog happy

| TsSoFoOLiTa a răspuns (pentru AlinaAlbiNuTza):

Ti le voi da la msj. Bine? puppy dog eyes

| AlinaAlbiNuTza explică (pentru TsSoFoOLiTa):

Nici o problema.

| AlinaAlbiNuTza explică:

Multumesc tuturor!

| UMadBrah a răspuns:

Scuze pentru raspunsul cam pe langa intrebare si greselile de la sfarsit dar acolo a intervenit TPU cu corectarile si de aia le-a incurcat acolo..Aici ai un link cu exercitii pentru abdomen http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 eu astea le-am facut