| Ioanagabb123 a întrebat:

As vrea sa cumpar de pe net o solutie de albire a dintilor.
Ce solutie imi puteti recomanda?
Vreau sa stiu sigur daca functioneaza.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Eduaard a răspuns:

Http://albirea-dintilor.com/crest-whitestrips-vivid.html e cam scump, dar funcționează;)

| Ioanagabb123 explică (pentru Eduaard):

Am comandat-o chiar ieri, fara sa vad raspunsul tau. Ma bucur sa aud ca functioneaza.

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu cauta anumite metode, te duci la dentist si spui ca vrei sa-ti albeasca dintii, cu toate ca iti recomand sa nu faci asta decat odata. Prin albirea dintilor la dentist se distruge putin smaltul dintilor, pentru ca practic polizeaza, doar odata e in regula sa o faci, dar nu de mai multe ori, dupa ce ii albesti ai grija la igiena dentara sa nu mai ajungi din nou la aceasta problema.

| Pool77 a răspuns:

Vreau sa cumpar de pe net bla bla bla... Du-te frumos la un dentist si te rezolva el. Nu cumpara chestii "minune" de pe net si dupa sa te arzi... Ma refer ca daca n-ar funtioana ar fi bine, insa sunt si carele fac mai rau. Tu stii, eu recomand un dentist cu 80 de lei iti albeste dintii si stii ca a facut-o cineva cu experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi si asta de la Emag la acest link http://bit.ly/1PGc7Ld Poate te ajuta

| Ilovemusic1234 a răspuns:

Mai recomandat e sa mergi la dentist.Macar acolo stii ca iti albeste dintii un profesionist, ci nu solutii iefitne Made in China.
Bafta :*

| CosminGame2000 a răspuns:

Mai bine te speli pe dinti big grin