| Kayn221 a întrebat:

Imi puteti recomanda o crema pentru puncte albe/negre si care ajuta la luminarea tenului?
Si as vrea o parere despre pudra neagra de albire a dintilor.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Punctele astea ies doar dacă le scoți, nu exista crema pentru așa ceva. Pt puncte negre poți sa folosesti masca aceea neagră sau ustensila pentru scoaterea lor, aceea cu ineluș la capăt. Sau pur și simplu le storci cu degetele după ce faci o baie de aburi ca sa se deschidă porii.
Punctele albe trebuie sa le înțepi cu un ac de seringa și apoi le storci foarte simplu.
De punctele albe scapi mult mai ușor și nu mai exista riscul sa reapară dacă ai grija de tenul tău.