| Roxy_6389 a întrebat:

As vrea sa imi bag pirce in buric. Este chiar atat de dureros? Dau fundita. Scuzati categoria

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doare ff tare

| Chamberlin a răspuns:

E foarte dureros, mai bine stai cuminte, nu esti mai tare cu pircein buric.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Este. Si in plus e si imatur si prostesc, nu numai dureros.

| Lolităăăă a răspuns:

Este.

| georgege a răspuns:

Este destul de dureros... Mai eles primele 2 saptamani, iar pe urma daca te lovesti acolo sa stii ca nu e deloc placu! Funda? Mai bine nu...

| xoxo16 a răspuns:

Nu este foarte dureros. Eu mi-am facut, si nu am simtit aproape nimic.

| Roxy_6389 explică (pentru xoxo16):

Cu ce ti-ai facut? cu branula?