| Anonim1122334455 a întrebat:

As vrea sa scap de cateva kg cu ceai verde ANTIADIPOS *3-4 kg*, dar totusi am o retinere, multi m-au sfatuit sa nu o fac, voi *cei care au folosit ceai verde andiadipos* ati fost multumiti? povestiti-mi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| OanaAndreea16 a răspuns:

Găseşti la farmacie alte tipuri de ceai. nu mai ştiu sigur denumirea, dar ţin minte că era cutia roz big grin. e foarte bun. am folosit şi a dat rezultate. nu-i el superb la gust, însă te ajută. sau dacă nu, mai este unu galben cu lâmăie. amândouă-s bune.