| florina_9797 a întrebat:

Anticonceptionalele novynette isi pierd efectul daca beu ceai verde antiadipos?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Citeste prospectul! Sau intreaba medicul ginecolog care ti le-a prescris!

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Citește prospectul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred. de inde ai auzit-o pe asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu in nici un caz,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Antonia. Voiam sa-ti zic doar ca eu beau aproape in fiecare seara ceai antiadipos si iau si anticonceptionale si nu am avut nici un fel de probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa, si te si imbolnavesti! Sper sa nu incerci asta. dar daca ai baut du-te la doctor imedia! Am 34 de ani si stiu ce inseamna.