| Zuzza_7963 a întrebat:

As vrea sa slabesc 5 kg! Deci vreau o dieta in care sa slabesc circa un kg pe saptamana tinand cont ca fac zilnic exerciti fizice si ca nu mananc peste, vita, oua, branza! Sau macar sfaturi pentru a da jos aceste kg!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Depinde cu dieta este foarte greu pentru tine. Te infometezi si nu are rost sa iti faci rau. Asa mai bine incearca sa iti dai cat mai mult de treaba pentru a uita de foame. Cel putin eu nu mananc toata ziua ca stau pe net apoi plec pe afata. mananc 1 punga de seminte. Ca sa iti dau sfaturi mai corecte spune-mi cate kg ai si cati ani ai. daca se poate si inaltimea si mai bine! nu incerca sa iei ceaiuri sau pastile. adica nu stiu eu nu am folosit si eram mai rotund ca planeta! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serul pentru a scapa de kilogramele in plus va aparea pa piata abia peste trei ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si dietele astea poate iti sunt de folos http://dietapentrutine.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe aces site gasesti ceva diete pentru slabit rapid si sanatos daca vrei poti incerca http://dietapentrutine.blogspot.com