| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa slabesc si sa pun muschi
As vrea sa stiu ce exerciti ar trebui sa fac?
Sau ce dieta imi recomandati?
Ce ar trebui sa mananc si ce nu?
Fac sport zilnic.
Dar totusi sunt pe "0"
Probabil din cauza dietei.
Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Sfatul meu nu trebuie sa tii diete, daca tii diete si dupa aceia incepi din nou sa maninci pui kg inapoi.....Bea 2 l de apa pe zi,alearga, fa ex fizice, maninca cate mai multe fructe si legume, nu minca grasimi, maninca 6 mse pe zi dar cu portii mici, maninca incet nu te grabi... Funda

| Pink4life a răspuns:

Fa sport, încearcă Pilates si poți sa si mergi la gym sa ridici greutăți, nu mânca prea mult dar nici prea puțin. Nu te cântări pe cântar. Asta poate suna ciudat dar când dai jos un kilogram de unde știi tu ca dai jos grăsime? Ar putea fi mușchi, plasma din sânge, etc...
Nu e prea mult de zis... Dacă faci sport si exerciții o sa fie bine.