| georgi_7403 a întrebat:

As vrea sa slabesc vreo 4 kg.in doua saptamani. Dati-mi si mie o dieta care sa mearga. As vrea sa slabesc pana la scoala. Am slabit un kg. dar cred ca nu e de ajuns. Am 17 ani si am 58 de kg. si vreau sa am 55 kg. asa ca vreau o cura eficienta( o sa plec si la munte 3 zile saptamana. viitoare si nu prea stiu ce sa fac ca as vrea sa slabesc pana la scoala) oricum voi dati-mi niste cure de slabire si mai vad eu dupa...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| XxlovexX a răspuns:

Incearca sa mananci numai carne fiarta si salata verde...crede-ma functioneaza

| alinadumi a răspuns:

Si eu aveam probleme cu greutatea dar pana la urma am reusit sa scap de kilograme. Toata idea este ca tu sa reusesti sa arzi mare parte din ceea ce consumi. Eu pentru asta am folosit niste suplimente alimentare numite acaiberry900 pe care le-am primit cadou. Apoi daca in timpul tratamentului vei face sport si vei avea o dieta echilibrata vei slabi in mod sigur!
Spor la slabit!