| PreaFericitu a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cu ce sa ma spal pe cap caci am parul foarte gras. Daca fac intr-o dimineata baie..., a doua zi seara iar imi este parul uleios si urat. Ce sa fac sa nu-mi mai mi se faca asa repede uleios.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Http://blogsanatate.blogspot.com/
Gasesti pe blogul meu cum sa prepari otetul pentru limpezirea parului. Dupa fiecare spalare limpezeste cu acest otet!

| 인스피릿 a răspuns:

Incearca sa nu-l mai speli asa des. Odata la 2 zile ar fi bine. Ti-ai obisnuit parul asa, si acum se ingrasa mai repede. Incearca sa folosesti sampon pentru par gras.