| Girly97 a întrebat:

As vrea sa urmez o scoala de masaj dupa ce termin liceul anul viitor si as vrra dupa aceea sa lucrez intr-un centru de recuperare aproape de casa (electroterapie si masaj). Voi lucra numai cu adulti sau voi lucra si cu copii uneori? Vrrau sa lucrez si cu copii. Astept un raspuns sincer si respectuos. Mersi, TPU!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Clientela sau pacientii vor fi in functie de locul in care vei lucra. daca va fi o clinica sau salon de infrumusetare

| Betty12345678 a răspuns:

Depinde unde te angajezi.

| Goddess23 a răspuns:

Buna. Persoanele cu care vei lucra in mare parte vor fi adulti atat timp cat acel centru are aceasta politica, insa e posibil sa fie si copii. Daca iti doresti sa lucrezi mai mult cu copiii poti sa cauti acele centre care se ocupa de copii sau poti urma o postliceala de kinetoterapie. Dupa ce termini vei putea sa alegi clinica unde vrei sa lucrezi si poti face fizioterapie pentru copii.