| qmzdnsajdlk a întrebat:

Aseara am avut un mic accident pe strada care s-a lasat cu o lovitura in zona penisului. Pe loc n-am simtit decat o usturime usoara, insa cand am ajuns acasa am observat o secretie de sange pe uretra.
Nu ma doare, dar problema e ca nu ma pot duce la baie sa urinez pentru ca imi e frica sa nu interactioneze cumva toxinele din urina cu o eventuala rana pe uretra.
Maine ma voi duce la doctor daca mai vad ca sangereaza, dar nu pot sta incuiat pana maine happy.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ellenuk a răspuns:

Asta e, la baie tot trebuie sa mergi! succes

| Teleki_Michael_1974 a răspuns:

Adevarat

| alexfb a răspuns:

Poate fi orice, du-te la doctor cat mai repede. Poti urina dar incerca sa te abtii. Sange din uretra nu iti poate iesi decat daca :
1.ai sange in urina
2.ai lezat uretra
Uretra nu ai cum sa ti-o lezezi de la un accident in zona penisului.