| ionut10 a întrebat:

Aseara am iesit sa ma plimb cu bicicleta cand deodata, in timp ce mergeam, mi-a intrat o musca in nas. Musca nu e in nas, e mai in spate si a inceput sa ma deranjeza rau si nu stiu ce sa fac pentru a o scoate.Un sfat? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| George475 a răspuns:

Du-te la urgente, te rezolva acolo.