| Girly97 a întrebat:

Aseara dupa ce m-am dus la culcare am fost trezita de un zgomot puternic ciudat care a durat o secunda sau doua. Oare ce am auzit eu cand am adormit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur cineva daca nu chiar tu in somn ai tras o mare b@șină.laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

A cazut Liviu Dragnea pe scări cu guvernul Tudose cu totlaughing

| RAY a răspuns:

Noi de unde sa stim ce ai auzit?

| Sn4k3 a răspuns:

A tresarit prostia din tine putin, cum sa pui intrebarea astea?

| Donsavas a răspuns:

Uneori,in somn, din cate spun specialistii, ne mai ''bubuie'' mintea de ne trezim cu dureri de cap dimineata sau brusc ne intrerupem somnul. Nu se cunoaste cauza si nu pare a fi ceva de ingrijorat.

| m1dn1gh7 a răspuns:

E ghicitoare. putea fi orice.

| Girly97 explică (pentru m1dn1gh7):

Nu este neaparat o ghicitoare, doar ca mi s-a parut ciudat sa aud un zhomot ciudat de o secunda imediat dupa ce am adormit si care m-a trezit...

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru Girly97):

Putea fi o haina care a cazut de pe scaun/usa, cuier sau unde tii hainele, putea fi o sticla care s-a dezumflat si a scos un zgomot puternic pentru o secunda, putea fi o farfurie care a alunecat peste alta, un capac, vecinii puteau sa scape ceva, sa faca un zgomot, afara se puteau auzi, sunt multe variante care puteau fi.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Girly97):

E ciudat sa auzi un zgomot de o secunda? Cat vrei sa tina, 5 ani? Si unde traiesti, in mijlocul padurii?

| IIIshaneIII a răspuns:

Am inteles ca au scapat rusii 2-3 bombe ici pe colo

| DonGiani a răspuns:

Și de unde ma rog sa știu eu ce zgomot ai auzit tu? Ce întrebare proasta...