| Jublie a întrebat:

Astazi am avut o durere de masea insuportabila. Am luat o pastila " Tador ", si apoi multumita ca nu mai aveam durerea, am plecat la cumparaturi. Am probat o rochite, si am simtit o durere puternica in zona dintre stomac si burta; imediat cum am iesit, am inceput sa transpir, si am lesinat. Nu stiu cat am stat acolo intinsa pe jos. Credeti ca pastila aia mi-a cauzat asta? (am mancat consistent.)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A doua masea din stanga jos?