| anonim_4396 a întrebat:

Astazi dimineata m-am trezit cu intepaturi in zona inimii. Am mai avut eu situații de genul asta dar înțepăturile durau câteva secunde. Acum însă, au durat cam 15-20 de minute. Nu era o durere foarte mare, in momentul cand trăgeam mai tare aer in piept. Am facut din greseala o miscare mai brusca si am auzit o pocnitura in acea zona dupa care înțepăturile au trecut. Am uitat sa menționez că am 16 ani si lipsa de calciu si magneziu din cauza creșterii bruste.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Lipsa de calciu si magneziu = am avut si eu intepaturi din cauza asta, vezi de suplimente