| Diaaaana a întrebat:

Astazi in timp ce alergam sa deschid telefonull mi-a intrat coltul patului in genunchi(coltul fiind din lemn). Lovitura m-a durut ingorozitor de tare.O perioada dupa aceea aproape nu mi-am mai simtit piciorul iar acum nu pot sa il indoi aproape deloc si asta cu dureri foarte mari.Problema este ca sunt singura acasa si nu stiu ce sa fac ca sa imi treaca.Este posibil ca osul sa fie fisurat si ar fi bine sa ma duc la doctor? Daca nu ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cataleya a răspuns:

Ar trebui sa te duci la un doctor urgent deoarece ai putea avea un os fracturat

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ar trebui sa te duci la spital sa faci o radiografie ceva.

| Antonia1234 a răspuns:

Cataleya are dreptate.Ar fi bine sa te duci la doctor rapid.