| ASDFGHSGACOOL a întrebat:

Astazi mi s-a rupt o bucatica din al 2-lea molar ..pana acum nu mi-a cazut, v-a creste inapoi? precizez ca am 15 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu mai are cum sa-ti creasca. Mergi si plombeaza-l.

| ASDFGHSGACOOL explică (pentru anonim_4396):

Chiar deloc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ASDFGHSGACOOL):

Chiar deloc.

7 răspunsuri:
| PiinkSmiile a răspuns:

Cam dupa 12 ani nu mai cresc deloc, deoarece aceasta e ultima pereche de dinti.

| ASDFGHSGACOOL explică (pentru PiinkSmiile):

Mie primul molar mi-a cazut acum o luna si totusi a crescut straight face.

| ASDFGHSGACOOL explică (pentru PiinkSmiile):

Mie primul molar mi-a cazut acum 2 luni si totusi a crescut straight face.

| ASDFGHSGACOOL explică (pentru PiinkSmiile):

Scuze greseala mea, 2 luni au fost. uitasem sa pun * ca sa intelegi ca m-am corectat laughing.

| PiinkSmiile a răspuns (pentru ASDFGHSGACOOL):

Nu-i nimic. happy