| GogosikaInfuriata a întrebat:

Astept cat mai multe raspunsuri si pareri!

Care ati folosit produse pentru sportivi sau suplimente alimentare (gen GAIN FAST, NUTRI FORT-R, RAPID MASS) pentru a lua in greutate? V-au folosit aceste produse? Daca da in cat timp v-ati ingrasat si cate kilograme ati acumulat? Mentionez ca nu merg la sala, mai fac prin casa cateva exercitii (ocazional) big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AlexSadik a răspuns:

O sa ai **** mica si o sa te ingrasi peste 5 ani de nu vezi de tine! daca esti lenes nu lua cacaturi si fa dracul calumea ex. alea si du-te in mata la o sala, nu sta fi destept boule!

| Katalinn a răspuns:

Daca nu faci miscare si iei proteine, degeaba le iei ca nu au aproape nici un efect. Iti recomand sa mergi la sala. Si-l rogi pe instructoru de acolo sa-ti recomande ceva pentru masa!winking