| GogosikaInfuriata a întrebat:

Astept cat mai multe raspunsuri si pareri!

Care ati folosit produse pentru sportivi sau suplimente alimentare (gen GAIN FAST, NUTRI FORT-R, RAPID MASS) pentru a lua in greutate? V-au folosit aceste produse? Daca da in cat timp v-ati ingrasat si cate kilograme ati acumulat? Mentionez ca nu merg la sala, mai fac prin casa cateva exerciti (ocazional) tongue

Răspuns Câştigător
| pacalici a răspuns:

Pai aste sunt pentru cei care merg la sala u ia-ti vitamine altceva nu cred ca te ajuta la ceva