| GogosikaInfuriata a întrebat:

Astept cat mai multe raspunsuri si pareri!

Care ati folosit produse pentru sportivi sau suplimente alimentare (gen GAIN FAST, NUTRI FORT-R, RAPID MASS) pentru a lua in greutate? V-au folosit aceste produse? Daca da in cat timp v-ati ingrasat si cate kilograme ati acumulat? Mentionez ca nu merg la sala, mai fac prin casa cateva exerciti (ocazional) happy

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Suplimentele alimentare le iei la indicația medicului de familie sau specialist și practică un sport.
Sfaturi utile le poți lua de asemenea și de la medicul nutriționist care te va învăța cum să mănânci.
Baftă.
Pa, pa.