| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU.Am ramas cu semne de la acnee si nu stiu ce sa fac ca sa scap de ele.Am vazut ca a aparut un laser fx dar nu as vrea sa folosesc asa ceva ca nu stiu cat costa in primul rand si in al doilea rand as vrea sa mai incerc diverse poate o sa treaca si cu altceva. Daca a folosit cineva laser fx sa imi dea si mie mai multe detalii sunt din Craiova si as dori un medic de aici.Multumesc mult...

1 răspuns:
| lovas1 a răspuns:

Nu iti recomand laserul.Mai bine te duci la medicul de familie si ii ceri o trimitere la un medic dermatolog.