| Terapeutul a întrebat:

Ati facut cura de detoxifiere cu produsul "COLONHELP"? Cum v-ati simtit? Chiar este eficient? Se merita? Ati reusit sa si slabiti?
Atentie:rog sa imi raspunda doar persoanele care au folosit produsul!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Mmarryy a răspuns:

Da am folosit si colon help si silhouette help. Vreau sa spun ca isi merita toti banii. Colon help il luam cu iaurt, iar silhouette help(este ceai) il beam cald pentru ca rece e chiar oribil. Am slabit de la ele 5 kg. Problema e ca nu prea am renuntat la dulciuri si paine dar si-au facut treaba. Ti le recomand cu incredere pe mine chiar m-au ajutat. Sper ca ti-am fost de ajutor!