| chels95 a întrebat:

Voi cum ati reusit sa slabiti?

4 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Eu nu am incercat sa slabesc niciodata, chiar ma chinui sa mai pun cateva kg.Insa prin sport, o alimentatie potrivita poti slabi destul de usor.Incearca sa faci exercitii pentru fiecare zona a corpului, de exp abdomen, fese, picioare.Pe timp de vara te poti plimba cu rolele sau poti alerga prin parc, iarna e mai greu.De asemenea evita sa mananci grasimi, prajit, dulciuri.

| ioana_7606 a răspuns:

Prin dans.

Bafta!

| Anxx a răspuns:

Eu am fost mereu slabuta dar de la un timp am inceput sa pun cateva kg in plus care chiar ma deranjeaza frustrated, la mine problema este ca nici nu prea pot sa ma abtin sa nu manac ceea ce nu este indicat si nici sport nu pot spune ca fac prea des. cat despre diete te sfatuiesc sa nu incerci pentru ca nu faci nimic altceva decat sa ti dai peste cap organismul. :-s singura solutie este sa mancam cat mai sanatos si sa facem muult sport :*

| pryntesa a răspuns:

Io una manca mult dar fac si mult efort.ca sa slabesti poti sa manci de cel mult3ori pe zi si nu foarte mult pentru ca totul depinde de organizmul fiecaruia eu am 45kg si manga de ori pe zi si in asta 2dati manc amult la 2 3 5 si sara tarziu dar fac mult ofort merg foarte mult pe jos, alerg etc.