| DarkGirl92 a întrebat:

A folosit cineva ColonHelp? Ati reusit sa slabiti cu ajutorul lui?
De la ce varsta il pot folosi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Vrei să slăbești?
Aruncă toate prostiile, suplimentele și pastilele de slăbit.
O oră pe zi sport de care o fi el, mese la ore fixe 8 13 19, reduci grăsimile, dulciurile, scoți sucurile de orice tip și acidulatele.
Și ai să slăbești frumos,

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Alege o mancare sanatoasa bogata in fibre, consuma fructe si legume, 2l de apa pe zi si fa multa miscare! Inlocuieste cu succes colon help!

| darrio2007 a răspuns:

Nu slabesti.Iti curata doar colonul. Dupa cum se si numeste.Dar nu slabesti.

| mona a răspuns:

Cu colon help nu slabesti dar iti curata intestinele ca la carte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ColonHelp nu este pentru slabit. Ajuta la eliminarea reziduurilor din intestine. Doar acest efect te poate face sa pari mai subtire. Dar nu slabesti.

| alin_9439 a răspuns:

Hm dar daca vr sa slabesti fa niste abdomene si fitnes poate niste alergari pe scrut mult sport adica e mult mai simplu pentru oricum pastilele te ajuta sa slabesti (nu colon help) dar acestea au si efecte secundare... Bafta la alergat big grin