| DiannaDi a întrebat:

Ati patit sa aveti dureri de sani ca si cum ar trebui sa va vina menstruatia? Mie nu trebuie sa imi vina dar de cateva zile am dureri de sani ca ai cum ar trebui sa vina menstruatia

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Se intampla si de la dereglările hormonale, febra musculara sau sarcina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie, câteodată îs sensibili

| AdioTPU a răspuns:

Niciodată. Cred că depinde de la fata la fata, de organism.

| Aditu94 a răspuns:

Mananca porumb, mamaliga ca iti trece.

| Aditu94 a răspuns:

Durerile de san, apar cand iti este pofta de ceva anume si nu ai mancat ce ai poftit.

| aquaticar a răspuns:

Pai da adica pe mine cu o saptamana inainte de menstruatie mi se umfla si ma dor, uneori chiar2 saptamani