| anonim_4396 a întrebat:

Marti am avut " primul contact " protejat fiind.
Nu a fost chiar un contact sexual in adevăratul sens al cuvântului pentru ca nu mi-a introdus decât foarte puțin din cauza durerii. Mentionez ca prietenul meu nu a ejaculat deloc. După câteva minute am observat 2 - 3 picături de sânge si a doua zi tot asa câteva, dar numai după ce urinam.
Însă, după 3 zile am început să am o sensibilitate la sani sa zic asa, daca ma ating, ma dor.
(Menstruatia trebuie sa imi vina normal peste 9 zile).

E normal sa am dureri de sani sau ar trebui sa ma ingrijorez?
sad

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

De obicei sanii dor inainte de ciclu.
Chiar daca nu a ejaculat "deloc", lichidul preejaculator - care apare in excitatia masculina - are destui omuleti ca sa te poate face mamica.
De ce ai acceptat sex neprotejat?!

| mitzok a răspuns (pentru PsihoSex):

A precizat protejat

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca NU exista nici cel mai mic motiv care s-ar putea avea in vedere sau de a fi luat in considerare, pe baza caruia ar putea sa se formeze o sarcina, din acest motiv in acest moment nu trebuie sa fii deloc ingrijorata. Durere aparuta la nivelul sanilor (reala sau imaginara) poate fi provocata de anumite modificari hormonale. Multa sanatate!

| Andreeush a răspuns:

De ce să te îngrijorezi dacă a fost protejat?
E evident că nu sunt șanse să fii însărcinată.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Daca a fost protejat, n-ai de ce sa-ti faci griji.