| WhatABeautifulDay a întrebat:

Atunci cand vreau sa exersez/fac miscare/alerg mi se usuca gatul foarte tare, la nici macar un minut de cand incep, fara sa respir pe gura. Poate avea legatura cu faptul ca mi-am scos polipii acum ceva ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Rotazi a răspuns:

Nu. Lipsa polipilor nu iti face probleme. Mergi la un pneumolog.