| GeorgeCristian123 a întrebat:

Aveti idee ce pret au injectiile cu botox in axile? Am nevoie de injectii la palme si talpi. Cam cat ar costa impreuna amandoua?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ti-as recomanda asa ceva.

| aXy99 a răspuns:

Am citit undeva ca ar costa pana in 500 de euro pentru axile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica ultima fita acum, e sa-ti bagi botox in gaura curului ( steaua de serif). Si cand faci caca, sa iasa subtire ca un creion. Sa nu te mai lupti cu mostru cand tragi apa sa o tragi de 3-4 ori ca sa se duca, O tragi doar o data happylaughing)

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate are o problema la glandele sudoripare si transpira excesiv.

| Demidol a răspuns:

Palmele si talpile se afla in axile?!

| alex15ccc a răspuns:

Botoxul e cea mai mare prostie creata de medicina, una din cele mai toxice substante de pe pamant, paralizand instant nervii cu care intra in contact,