| anonim_4396 a întrebat:

Azi am mâncat un măr verde mic, jumătate de placinta cu branza de oaie făcută acasă și când am ajuns acasa am mai băut doar o cana cu lapte și cacao.
Am făcut sport (cardio)
Mai am voie sa mananc ceva, gen un măr?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Vai de capul meu

| Sara2 a răspuns:

Poti manca si un mar. Eu te inteleg, preferi sa mananci putin dar sa-ti placa, pentru ca mancarea de dieta e insuportabila, asa-i? Sincer eu stiu ca nu e sanatos dar asa fac si eu. Si da poti manca un mar in loc de cina. Sau fa-ti o salata cu mar si scortisoara (fara indulcitori) E mai gustoasa. Nu-mi sariti in cap voi ceilalti, i-am raspuns la ce a intrebat, sigur ştie şi ea/el ca nu e sanatos asa.

| DovleacTurbat a răspuns:

Mai era unu/una pe aici care facea fix ca tine, dar vad ca s-a potolit intr-un final. Care parte din ASTA NU E STIL DE VIATA SANATOS, ASTA NU E ALIMENTATIE, ASTA ESTE INFOMETARE nu o pricepi? Ti se pare normal sa consumi ~500 calorii pe zi? Repet, a mai fost cineva fix ca tine, dar s-a "lamurit" in vreo 2 saptamani.

| David_Vaduva_1998 a răspuns (pentru DovleacTurbat):

Eu m-am lamurit in 2 saptamani mancam doar 1 ou fiert la 4 laughing

| David_Vaduva_1998 a răspuns:

Mananca cat vrei dar nu la ora 18:00 nai voie nici fructe nimic dupa poti manca sa nu simti oboseala ameteala simptome de astea Bafta

| DanDels a răspuns:

Nu stiu, mai ai voie sa respirihappy?