| SorryForPartyRocking a întrebat:

Azi am realizat ca am un picior mai scurt decat celalalt, WOW.Ii de rau, s-ar putea sa patesc ceva? S-ar putea sa fie din nastere sau mi s-a intamplat in timp? Precizez ca am facut cativa ani fotbal de performanta (ma gandesc ca poate ar fi normal pentru sportivi sau... )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| zaharelstef a răspuns:

Eu cred ca e ceva normal...stii la femei de obicei un san e mai mic decat celalalt doar ca diferenta e asa de mica incat nu se observa cu ochiul liber crede-ma stiiu asta de la fostele iubite (nau fost putine) si eu am observat ca am mana dreapt mai groasa decat stanga eu find dreptaci de mana .....cred ca e ceva normal mai ales ca u ai facut sport

1 răspuns:
| Shatteredx a răspuns:

Si piciorul din mijloc cum e?