| anonim_4396 a întrebat:

Azi am urinat sange si am simtit o durere ingrozitoare dupa care am vazut ca sareau niste pietricele din penis. Asta inseamna ca am cancer?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BlueByte a răspuns:

Nu.Inseamna ca ai pietre la rinighi si trebuiesc scoase!

6 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Inseamna ca ai eliminat niste calculi urinari. Trebuie sa ajungi la un medic pentru consult si investigatii (ecografie renala, radiografie abdominala simpla, s.a.)
Mai multe detalii aici: http://www.i-medic.ro/......la-rinichi

Răspuns utilizator avertizat
| 96SeB96 a răspuns:

Nu.
asta inseamna ca ai pietre la rinichi (cel mai probabil) du-te la un doctor cat mai repede. happy

| Dafuqq a răspuns:

Nasol de tine laughing Pietricele din penis. straight face
Fa si tu niste analizebatting eyelashes Spune-i tatalui tau laughing '' Mai lasa laba fiule! ''

| Patty17 a răspuns:

Nu inseamna ca ai cancer..ai piatra la rinichi..si trebuie neaparat sa consulti un medic. Fundita?

| Patty17 a răspuns:

Asta nu inseamna ca ai cancer..ai piatra la rinichi. trebuie neaparat sa consulti un doctor. Fundita?