| Vaidavlad25 a întrebat:

Azi dimineata am baut o doza de suc si am mancat inghetata pe burta goala si acum ma doare de mor...
Ajutati.ma va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Inghetata cu sucul uneori sunt bune pentru a iesi afara big grin.
Ia un NoSpa sa-ti aline durerile, daca ai balonari atunci treci pe un carbune medicinal si treci pe ceaiuri neindulcite de menta si sunatoare, consuma branza, praine prajita sau alte produse neacide si bineinteles fara dulciuri. Macar tine un regim de 3 zile pana iti revii.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Chernobyl a răspuns:

Bea ceai de menta
I-a NoSpa
Da-ca ai di***e i-a furazolidon.
O seara buna!