| VladutzVlad a întrebat:

De 2 zile incoace ma tot doare burta. Am fost la o competite de fotbal si am plecat dimineata si m-am intors seara. Am mancat doar un corn cu visine si am baut putin suc. Cand am ajuns seara acasa am mancat, iar apoi a inceput sa ma doara burta si mai tare ca inainte. Sa fiu mai clar ma doare undeva sub coaste. Cum pot sa scap de durere? Am baut si ceai de tei, am luat si pastile si nimic. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut! DU-te la medic poate fi vorba de o gastrita, sau o instabilitate a florei intestinale, bafta! Incearca sa mananci mai sanatos si cu putine grasimi!

| Cr1st1ii a răspuns:

Incearca sa mergi la medic, ar fi cea mai buna varianta.