| OSCARtoons a întrebat:

Azi dimineata m-am trezit si am ambele urechi astupate(asta simt)... Vreo 3 zile am stat la calc cu casti care se baga in urechi si am ascultat si muzica la mp4... ce credeti ca se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Pai nu mai sta ca surzesti de tot pai de aia le ai astupate i-a o pauza

| spyke321 a răspuns:

Salut. Sieu stau mereu cu castile in urechi dar nu mi s-a intamplat asta. Sincer ar fi bine sa consulti un doctor.

| Sl0 a răspuns:

Poti fi racit.Mai bine du-te la un doctor cu urechile nu-i de joaca iti pui in pericol auzul tau.

| Pyty_3503 a răspuns:

Nu m-ai asculta muzica la casti si incearca sa consulti un doctor. FUNDA te rog.

| adecaba a răspuns:

Parerea mea e sa consulti un medic, app nu mai folosi casti care se introduc in urechi pentru ca iti afecteaza timpanul cel mai bine e sa folosesti casti mari care se pune pe cap.