| Diana2222 a întrebat:

Heii TPU. De ceva vreme aud un su et in urechi... nu se aude asa de rau, încât sa simt... Pot dormi noaptea, nu îmi afecteaza activitatile zilnice.
Ce credeti ca mi se intampla. Recunos, ca sunt genul de persoana care asculta destul de des muzica, cu volumul destul de ridicat in casti.
Am 14 ani...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Si mie mi se mai intampla, e un tiuit asa-i?
Mergi la doctorul de familie sa-ti dea o trimitere la ORL.
Salut!

| HuShEr a răspuns (pentru Eastwood):

Si eu am de mult timp sunetul acela e ca un tiuit, dar il am de mult timp si inca nu s-a intamplat nimic, totusi du-te la un medic ceva sa vezi ce e si anunta-ne si pe noi sa stim ce si cum ( sa stiu daca sa ma duc si eu la medic laughing)) )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceea ce ti se intampla poate semnala pierderea auzului. Mergi la medicul de familie pentru a te indruma spre un medic specialist ORL-ist. Sanatate!