| ZuAgain a întrebat:

Azi mi-am intors gatul brusc si ma apucat o durere in partea dreapta ce sa fac ca ma doare trebuie sa tin capul aplecat in stanga ca daca nu parca crap
sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ĄĿiŒ a răspuns:

Incearca sa astepti pana urmatoarea zi, daca nu te mai doare sau te mai doare foarte putin e posibil sa nu fi dormit prea comod sau sa fi facut o intoarcere prea brusca iar daca durerea persista mai bine consulta un doctor in legatura cu problema tahappy

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Pune pe cineva sa iti faca masaj incet incet o sa te lase durerea