| dorin1234 a întrebat:

Azi un coleg m-a lovit cu picioru in ochiul drept si am inceput sa vad rosu. Iar peste cateva ore cand inchid si deschid ochiul vad in ceata ceva alb.Imi va trece? E ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este bine să te vadă un oftalmolog, la camera de gardă!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medic.Nu te juca! O seara buna.

Răspuns utilizator avertizat