| Libelle a întrebat:

Bei apa noaptea si dimineata
ai deseori momente de slabiciune, in care ametesti, tremuri usor, si te doare capul
mai si stai in pat si apoi nu te poti da jos din cauza ametelilor
iti vine ``amar`` in gura...este posibil sa ai probleme cu glicemia? crestere sau scadere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Momentele de slabiciune, si durerile de cap sunt din cauza alimentatiei necorespunzatoare sau lipsei de calciu, cand te ridici brusc din pat si ai ameteli [se spune ca e din cauza tensiunii], iar gustul de "amar" vine de la bila. Cred ca astea sunt cauzele.

pa, pa.

| Derye a răspuns:

Esti anemica.

Cu gustul amar nu stiu ce sa zic, poate sa fie din mai multe cauze, dar mergi si fa'ti analizele.

| brosu a răspuns:

E posibil să fie probleme şi cu calciul, nişte analize la sânge ar face lumină.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat