| Sara a întrebat:

BEnzile cu vibromasaj au efecte negative? dp prima.,, sedinta" ma simt ft rau. stare de ameteala, greata... crying in plus ma mananca si pielea... ce e de facut sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alexandruh a răspuns:

Eu le folosesc de ceva vreme si nu am constatat efecte negative. Nu cumva starea de ameteala si greata este cauzata de un regim alimentar neadecvat?