| Razvy12 a întrebat:

Boxul te ajuta in bataie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bulsye a răspuns:

Bine inteles ca da, mai ales daca faci si box la un club nu individual iar cand te vei bate cu cineva pe strada pentru tine va fi doar un andrenament de incalzire stii feresti 2-3 pumni feresti

3 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Te ajuta daca te bati cu 1-2 persoane si toti cu tactica asemanatoare.
Dar daca intri intr-o bataie (mai bine spus scandal), nu te ajuta cu nimic laughing fiecare loveste cu ce nimereste. Te-ar ajuta si box-ul putin (nu simti asa de rau loviturile)winking

| Lavina145 a răspuns:

.CE POT SPUNE ..nu ineaparat, poti sa te bati si daca stii! dar tu daca vrei sa practici box nu lasa pe nimeni sa iti schimbe parerile.kiss* ♥♥

| JustKiddingBitch a răspuns:

Nu ca te ajuta la mancat.