| anonim_4396 a întrebat:

Bunabig grin.ma poate ajuta cineva sa imi zica cum se numeste exact boxul ala in care dai cu pumnul la tot felul de festivale?

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Te referi la mingea de box?

http://images4.okr.ro/......00_300.jpg

| Weider a răspuns (pentru evenso):

Nu cred ca la aia se refera, la sacile alea pline cu bomboane, iti legi ceva la ochi, tii in mana o bota si dai in el pana il spargi sau nimeresti "bilele" tatalui sau :d

| alexs99 a răspuns:

Acele jocuri din parcurile de distractii se numesc boxer paste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

­

| Pumalau_Puma_1992 a răspuns:

M-am descurcat singur.multumesc oricum dar nu ati avut nici un raspuns corect.is boxurile alea la care dai 1 leu si dai o lovitura cu pumnulwinking.se numeste boxer pastel