| Nume6 a întrebat:

Branza, oul, carnea conţin și saliva animalului? Sau doar ADN-ul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Pai n-ai văzut mai vaci care își beau laptele și îl scuipă brânză?
Sau găini care își ling ouăle?hee hee

| Nume6 explică (pentru Catrice):

Daca mancarea din gura ajunge in lapte inseamna ca si saliva din gura se duce tot in lapte, acum fara misto dar chiar asa e

| Nume6 explică (pentru Catrice):

Carnea contine apă la fel ca si saliva

| Catrice a răspuns (pentru Nume6):

Asa si?

| LPCTSTR a răspuns:

Saliva?! Cum ai ajuns la un astfel de rationament?
Bineinteles ca nu. Toate cele enumerate contin numai ADN-ul animalului.

| Zuzu1991 a răspuns:

Acum fara misto, dar chiar asa e, esti dus total

saliva ajunge in cel mai rau caz in stomac unde este digerata, iar ce se absoarbe in sange, nu mai are nici in clin nici pe maneca cu saliva ca sa nu mai vorbim de faptul ca, laptele si oule sunt facute in cu totul alta parte, deci nici o legatura cu saliva

"acum 5 minute | Nume6 explică (pentru InYourMind):
Carnea contine apă la fel ca si saliva"
si tuica, contine apa, deci contine saliva, NU? rolling on the floor

insa sunt cu gabicoo in this one, si eu sunt curios, vrei sa castigi concursul cine se abereaza cel mai tare?

sau ai un fetish serios cu saliva? big grin