| FlorinFlorin87 a întrebat:

Bubite mici rosi, nu mananca, majoritatea pe umeri si spate, pe piept mai putine worried in rest nici un simtom...Ce poate fi:-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| MeetTheMonster a răspuns:

Iritatie, sau poate de la transpiratie sau ciupercute big grin alergie si cam atat banuiesc

| daηă a răspuns:

Sunt coşuri :-s straight face

| Speedmafia a răspuns:

Ai rubeola peste cateva zile iti va aparea pe tot corpul
stai in casa

| HarMonyy a răspuns:

Sunt cosurii...alea apar din cauza transpiratieiibig grintongue sau poate fi si iritatie din cauza apei cu clor sau saratabatting eyelashes

| FlorinFlorin87 explică:

Rubeola nu-i sigur, nu am nici o simtoma de rubeola(cu exceptia bubelor) si nu cred ca sunt cosuri, imi "cunosc spatele" si nu se poate ca in 2 zile sa fac mai multe cosuri decat am avut vreodata.

| Speedmafia a răspuns (pentru FlorinFlorin87):

Poate fi alergie deoarece alergia nu e la fel depinde de corpul fiecaruiabig grin

| 123abcd a răspuns:

O sa mori! mwuhahaha devil