| BudăSpiritOfVengence a întrebat:

Salutare,acum 2 saptamani mi-au iesit niste bubite pe spate (inofensive) de o saptamana bubitele s-au extins pe tot spatele au devenit rosi si ma mananca foarte tare,am avut problema asta anul trecut (pe piept) si am luat aceeasi reteta fara sa ma duc la dermatolog,am luat baneocin, a avut efecte foarte mici, parca tot se dezvolta aceasta iritatie nu stiu ce sa fac.As vrea sa stiu daca este vorba de o iritatie sau nu stiu, daca e nevoie fac si poze.

3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence explică:

N-am timp sa ma duc la dermatolog mai ales ca saptamana viitoare am simularile.
Ps:acum 3 saptamani am mancat doua ciocolati expirate.

| NopeCheers a răspuns:

S-ar putea sa ai pojar du-te la un doctor oftalmolog.

| Mariaaa234 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la dermatolog pentru ca eu am avut o problema aproximativ ca a ta si care s-a irautatit! Cat mai repede sa mergi la dermatolog sau la medicul de familie!