| Looran a întrebat:

Azi am observat ca mi-au iesit niste bubite rosi pe burta (nu ma mananca). Ce poate fi? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Tud0r a răspuns:

Salut ori sa fie cosuri ori ai varicela consulteaza medicul sau intreabati parinti! Nu te speria am avut si eu chestii de astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te mananca (ele pe tine), mananca-le tu pana nu vine medicul sa ti le confiste.

| diaa a răspuns:

Bună.

Probabil este o simplă alergie. Însă, consultă medicul de familie pentru mai multe investigaţii.

Pa, pa.