| anonim_4396 a întrebat:

Buma TPU! Am o problema cu piciorul, adica mi-a amortit piciorul da doua zile si nu imi mai trece.
Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Circulatie periferica proasta, poate o artera sau vena infundata.
Umbla pe jos zilnic, fortat 3-4 km, probabil piciorul iti va reveni deja in cateva zile.

Daca-ti mai apar asemenea probleme, ar fi bine sa faci o investigatie Doppler arterian!

1 răspuns:
| Crackman a răspuns:

Mergi la medic sa nu se fi blocat vreo vena...